Navštivte náš nový e-obchod MediFrank-BabyShop! Denně doplňujeme nové zboží.

Sortiment

Sortiment Büttner-Frank GmbH:


BabyFrank BF-Comfort Frank
Program pro matku a dítě. Program inkontinenčních a gynekologických potřeb a pomůcek. Program zdravotnických prostředků a rehabilitačních pomůcek pro profesionální i domácí péči.
Sortiment bibi
logo bibi

Náš další sortiment tvoří kojenecké potřeby švýcarské společnosti pod značkou bibi. Opět se jedná o velmi kvalitní výrobky s patentovanými doplňky a poutavými motivy.


Sortiment LTZ
logo LTZ

Naším obchodním partnerem je i český výrobce velice kvalitních dětských plen a osušek LTZ s.r.o.


„Balte děti do bavlnky.“


Sortiment Anzacare – Dri Sleeper
logo DRI Sleeper

Novozélandská společnost Anzacare Ltd v čele s prof. dr. Page se zabývá vývojem a výrobou enuretických alarmů, nebo-li alarmů se senzorem na únik moči pro enuretiky.

Jedná se patentované výrobky, které nemají na trhu obdobu. Vyznačují se bezpečností, kvalitou a technologickým provedením.


Sortiment Arabin GmbH


logo Arabin GmbH

Počátkem roku 2008 jsme se stali obchodními partnery německé společnosti Dr. Arabin GmbH & Co. KG. Tato společnost se zabývá vývojem a výrobou podpůrných silikonových pesarů. Prof. Arabin, zakladatel společnosti a lékař, zasvětil pesaroterapii a urogynekologii část života. Součástí Dr. Arabin GmbH & Co. KG je lékařská univerzita ve Witten.

Podpůrné silikonové pesary "Arabin" jsou vysoce kvalitní, nabídka obsahuje 12 druhů v různých velikostech. Více na stránkách www.pesary.cz, které provozuje naše společnost.

Hledáte antikoncepční pesar?

www.femcap.cz