Navštivte náš nový e-obchod MediFrank-BabyShop! Denně doplňujeme nové zboží.

Novinky

 

Bezdrátový enuretický alarm DRI SLEEPER® ECLIPSE - inovace terapie pro enuretiky

Jak léčí enuretický alarm DRI Sleeper® Eclipse noční pomočování?

aromaterapeutické náplně
  • Bezdrátová budící jednotka DRI Sleeper® Eclipse se položí na noční stolek, event. dále od dítěte (max. 15 m).
  • Urosensor™ se umístí do spodního prádla a jakmile se setká s močí, spustí se alarm, který pomočené dítě probudí.
  • V průběhu dalších několika dní či týdnů se dítě začne učit vstávat stále rychleji, až jednou předstihne alarm a probudí se ještě před pomočením.
  • Potom se dítě začne samo budit pokaždé, když bude potřebovat použít toaletu.
  • Konečná fáze: Dítě bude spát celou noc bez potřeby močit či vstávat a chodit na toaletu.
  • Ve finální fázi bude vaše dítě stejně jako dospělý člověk schopno probudit se, pokud pocítí potřebu jít na toaletu a dokonce, což je nejzajímavější, ustane i přílišná noční produkce moči.

>> více informací


Aromaterapeutické náplně do inhalačního šidítka

aromaterapeutické náplně

Pro širší využití šidítka BRONCHI od Baby Frank vyvinula česká společnost Eoné nové inhalační náplně. PINIA - pro prohloubení a zlepšení dýchání, LAVIA – pro zklidnění zejména před spaním, FENIA - pro dobré zažívání a zmírnění dětské koliky.


>> více informací


Gelový obkládek studený / teplý

gelové obklady

pomocník při bolesti...
Roztomilé zvířátko - hrošík, pes nebo myška- jako obal gelového obkladu. Jsou to kamarádi, kteří se podělí o bolest a hned bude lépe. Teplé obklady mají využití při kolikách, kdy se přikládají na bříško, při  průduškových potížích a kašli se přiloží na hrudník a nebo se přikládají jako suchý teplý obklad na svalové křeče, blokace atp. Studený obkládek se aplikuje na otoky, na tlumení bolesti po úrazu, po stomatologickém a chirurgickém  zákroku,  nebo i jako pomůcka na priznicový obklad při angínách. Určitě tento obkládek využijí všichni členové rodiny, i když je určen hlavně pro ty nejmenší.Šidítko NUMI MED

šidítko NUMI MED

Když je Vaše maličké nemocné...
a musí užívat medikamenty, ať tekuté nebo rozpuštěné, velkým pomocníkem Vám při užívání léků bude medicínské šidítko "NUMI MED". Tekutým lékem naplníte nádobku u šidítka (max.obsah 5 ml) a Vaše maličké potřebnou dávku vysaje. A to celé bez stresu - Vašeho i dítěte. Šidítko "NUMI MED" umožňuje dávku léků přesně odměřit a přirozeně podávat. Kromě toho - sání způsobuje zklidnění Vašeho děťátka.Šidítko BRONCHI

šidítko BRONCHI

Při nachlazení Vašeho děťátka...
doporučujeme použít inhalační šidítko "BRONCHI " ve spojení s dobře snášeným Baby-Frank inhalačním olejíčkem. Olejíček obsahuje čisté éterické oleje , a to 50% eukalyptového oleje a 50% borovicového oleje. Vaše miminko již nebude mít díky inhalování olejíčku ucpaný nosík a bude moci klidně dýchat. Používání éterických olejů k inhalaci je známo již po několik staletí. Šidítko "BRONCHI" od Baby Frank umožňuje přirozeně inhalovat i těm nejmenším.