Navštivte náš nový e-obchod MediFrank-BabyShop! Denně doplňujeme nové zboží.

Bližší informace

 

výběr ideálního šidítka

Jestliže je miminko neklidné, nebo nastydlé, nebo se hlásí první zoubky, téměř všichni rodiče používají šidítka v nejrůznějších variantách jako pomoc. S šidítky od Baby-Frank Vám chceme pomoci to vyhovující šidítko pro jakoukoliv potřebu najít.
Baby-Frank má pro Vaše děťátko širokou nabídku šidítek nejrůznějších velikostí, forem a materiálů, takže můžete v každé situaci zvolit to správné.


Velikost
Velikosti odpovídají věku dítěte.

  • velikost 0 = stáří 0 – 3 měsíce
  • velikost 1 = stáří 0 – 6 měsíců
  • velikost 2 = stáří 6 – 18 měsíců


Forma

  • „třešínkový tvar“ - podobá se tvaru prsní bradavky, děťátko rádo znovu pocítí tento tvar
  • ortodontický tvar - přizpůsobuje se anatomicky dětským čelistem, doporučují ho zubní lékaři.


Materiál

  • latex, resp. kaučuk - osvědčený přírodní materiál, extrémně elastický a odolný proti natrhnutí.
  • silikon - materiál s dlouhou životností, odolný proti kyselinám obsažených v potravinách.


Bezpečnostní upozornění
Zkontrolujte před každým použitím šidítka pevnost v tahu sacího dílu! Vyměňte šidítko za jiné, pokud se objeví stopy po opotřebení (trhlinky apod.)!


Návod na čištění
Před prvním použitím šidítko krátce vyvařte raději ve větším množství vody. Dostačující jsou 3-4 minuty. Umývejte a dezinfikujte šidítka před každým použitím (např. ve Vaporizátoru Baby-Frank). Nedoporučujeme mytí a čištění v myčce na nádobí.


Upozornění výrobce
Výrobky Baby-Frank jsou kvalitní německé produkty. Jsou vyráběny ve sterilním prostředí, před expedicí jednotlivě kontrolovány a ručně baleny.


Tip
Pokud šidítko Vašemu děťátku vypadne, neprovádějte očistu ve Vašich ústech. Můžete tak přenést do dětských úst (mimo jiné) bakterie, které urychlují tvorbu zubních kazů. Používejte proto odpovídající příslušenství jako jsou boxy a řetízky na šidítka v nejrůznějších provedeních.