Navštivte náš nový e-obchod MediFrank-BabyShop! Denně doplňujeme nové zboží.

Bližší informace

 

aromaterapeutické náplně do inhalačního šidítka

Pro širší využití šidítka BRONCHI od Baby Frank vyvinula česká společnost Eoné nové inhalační náplně. PINIA - pro prohloubení a zlepšení dýchání, LAVIA – pro zklidnění zejména před spaním, FENIA - pro dobré zažívání a zmírnění dětské koliky.


aromaterapeutické náplně

V posledních letech se stále více dostává do popředí terapie vůní, tedy aromaterapie. Citlivě volené éterické oleje jsou životadárnou esencí a mohou být velmi dobrým společníkem i pomocníkem dětem.


Vdechováním jemné, přírodní vůně, jsou účinně ovlivňovány také některé funkce organizmu. Například esence z jehličnatých stromů, které dokáží prohloubit dýchání, můžeme použít i uprostřed velkoměsta. Prostřednictvím jiných esenciálních olejů je možné dosáhnout celkového zklidnění a uvolnění organizmu.


Taková velká kouzla nám nabízí matka příroda. Stačí je uchopit a citlivě využít pro blaho i uzdravení.


Směs vysoce kvalitních, přírodních esenciálních olejů obsažných v inhalačním gelu se ze schránky u šidítka uvolňuje a vytváří v bezprostředním okolí obláček květinové éterické vůně, která na miminko pozitivně působí.


LAVIA


náplň do inhalačního šidítka pro uklidnění, zejména před spaním. Obsahuje (kromě přírodních gelotvorných látek) především esenciální oleje z heřmánku římského (žlutého), levandule, mateřídoušky, palmy růžové a z meduňky lékařské.


Po aplikaci do šidítka vytváří tato přírodní květinová vůně příjemnou, hladivě konejšivou atmosféru v bezprostředním prostoru děťátka. Napomáhá při usínání a nespokojenosti. Upozornění: Pro děti s astmatem dávkujte množství, odpovídající 1 kapce.


FENIA


náplň do inhalačního šidítka je určena pro klidné zažívání. Obsahuje (kromě přírodních gelotvorných látek) především esenciální oleje z fenyklu, levandule, mandarinky a heřmánku římského (žlutého). Příjemná vůně fenyklu pomáhá uvolňovat při nadýmání, uklidňuje však i při rozrušení. FENIA může být také oporou při zahlenění a kašli.


PINIA


náplň do inhalačního šidítka pro klidné a hluboké dýchání. Obsahuje (kromě přírodních gelotvorných látek) především esenciální oleje z eukalyptu citronovonného, borovice a levandule. Eukalyptus i esenciální olej z borovice pomáhají čistit dýchací cesty při zahlenění, nachlazení a kašli. Náplň lze aplikovat i třikrát po sobě, nejdříve však vždy až po 2 hodinách působení náplně předchozí.


Použití inhalační náplně:


Na vatičku aplikujeme množství 2 – 4 kapky inhalační náplně (u hustší konzistence, která není na závadu, asi ¼ čajové lžičky) a vložíme do inhalačního šidítka. Esence se pomalu odpařují a vydávají jemnou vůni. Vůně působí přibližně 3 hodiny. Vězte, že méně je někdy více. Jemná vůně působí i v případě, že smysly dospělého jí příliš nevnímají. Při požadavku nové náplně vyměňte i vatičku. Doporučujeme použití náplní 1 až 2x denně, 3 dny po sobě, poté vždy 1den přestávku


Náplně jsou vyrobeny ručně a naprosto ekologicky. Jsou vhodné k použití od narození, splňují požadavky na bezpečnost výrobků v souladu se zákonem č. 102/2001 Sb., odborně posouzeno SZÚ. Výrobek je v plastovém obalu s kapací vložkou a šroubovacím uzávěrem, obsah 50 ml. Trvanlivost 15 měsíců od data výroby – produkce probíhá v menších sériích a často. Případné jemné gelové shluky náplně nejsou na závadu Výrobky chraňte před přímým sluncem, dbejte návodu k použití jak na inhalační náplni, tak na šidítku Bronchi.