Navštivte náš nový e-obchod MediFrank-BabyShop! Denně doplňujeme nové zboží.

Bližší informace

 

typy kojeneckých lahví


Kojenecká láhev s ventilačním dnem
Lahvička ergonomického tvaru je vyrobena z čirého, téměř nerozbitného polykarbonátu. Zabraňuje polykání vzduchu, neboť vyrovnávání tlaku probíhá přes dno a ne přes savičku. Speciální výstupky na silikonové savičce masírují během pití citlivé dásně Vašeho dítěte a podporují proces prořezávání zoubků. Výstupky jsou měkké a jemné, vyvinuté pro dětská ústa. Savička je součástí láhve, lze dokoupit náhradní balení saviček po 2 ks, velikost 0-18 měsíců.


Kojenecká láhev se širokým hrdlem
Lahvičky se širokým hrdlem jsou čím dál více oblíbené. Jeden z důvodů je snadná údržba právě díky širokému hrdlu. Na tyto láhve se nasazují savičky, které jsou samozřejmě také širší, než klasické. Široký tvar savičky donutí dítě více otevřít ústa a přisát se k savičce jako k prsu. Proto je možné lehce kombinovat kojení a pití z této lahvičky.
Láhev je vybavena silikonovou savičkou s ventilem, takže nedochází k bolestivým kolikám, které způsobuje spolykaný vzduch. Doporučujeme láhev ještě dovybavit savičkami balenými po 2 ks s různými průtoky (čaj, mléko, kaše).


Lahvička z plastu
lahev pro snadné uchopení Klasické plastové lahvičky jsou v naší nabídce samozřejmě také. Veselé Baby-Frank dekory, jako např. myšky na kole, nebo ve vozíku, či běžící želvičky dělají dětem při pití radost.Láhve mají obsah 125 ml a 250 ml. Součástí lahvičky je savička dle Vašeho výběru. Latexové savičky mají třešínkový tvar, silikonové ortodontický. Nabízíme pak i náhradní savičky ve všech různých variantách.
Z plastu je v nabídce také lahvička pro snadné uchopení o obsahu 250 a 125 ml. Umožňuje miminku držet si lahvičku samostatně.


Skleněná lahvička
V naší nabídce je lahvička ze skla o obsahu 125 ml, součástí je silikonová, ortodontická savička vel. 2, na mléko.