Navštivte náš nový e-obchod MediFrank-BabyShop! Denně doplňujeme nové zboží.

Bližší informace

 

odsávačky mléka

Odsávačky mateřského mléka uvítají kojící maminky jak v případě nadměrné tvorby mateřského mléka, tak v případě potřeby mléko odstříkat a podat jej dítěti jinou formou, např. z lahvičky.


Naplněné (až přeplněné) vývody mléčné žlázy brání dítěti ve správném přisátí. Kojení je pak pro matku bolestivé a dítě nemůže účinně sát. Hrozí pak také poškození bradavek trhlinkami, které mohou být vstupní branou pro infekci a příčinou infekčního zánětu prsu. Účinnou pomocí je odstříkání nahromaděného mléka.


Výhodou mechanických odsávaček je snadná manipulace nevyžadující manuální zručnost, cvik ani zkušenosti. Při častém odsávání většího množství mléka je výhodou i rychlost odsávání ve srovnání s odstříkáváním rukou.


Dělení odsávaček:elektrická

Elektrická odsávačka
připravujeme prodej i pronájem.


Balónková
V naší nabídce jsou 3 druhy balónkových odsávaček ze skla a 1 z plastu. Záleží na Vás, jakou si vyberete. Zda-li odsávačku, kterou můžete bezpečně postavit, nebo jinou, ze které bezpečně obsah přelijete pomocí výlevky.
Výhodou balónkové odsávačky je jemné odsávání mateřského mléka, jednoduchý systém, snadné použití a v neposlední řadě též velikost a skladnost.


Pístová
V naší nabídce je pístová odsávačka vyrobená z plastu. Díky tomu, že z prsu se mléko dostane rovnou do lahvičky, ze které pak miminko mléko vypije, je zaručená naprostá sterilita. U této odsávačky od Baby-Frank je přiložen vhodný kartáč na čištění kojeneckých lahví.

pístová